ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlandı

Gelendost ilçesinde "İlköğretim Haftası" dolayısıyla düzenlenen programla 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı başladı.
İlköğretim Haftası Kutlandı

Gelendost’ta İlköğretim Haftası dolayısıyla program düzenlendi. 17 Eylül Parkı’nda düzenlenen program Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasının ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.  Tören Yapılan konuşmalar ve Şehit Erhan Çakmak İlkokulu öğrencilerinin okuduğu şiirlerle sürdü.


Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İsmail ÇEVİK; 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının sevincini yaşayan öğrencilerimize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Gelendost’un eğitim kalitesini daha iyi bir dereceye yükseltmenin gereği ve bilincinde olarak yeni eğitim ve öğretim yılına tam kadro ile başladıklarını belirten Sn. İsmail ÇEVİK; ilçemizde öğretmen eksiğinin geçen yıllara nazaran nerede ise kalmadığını ve branş öğretmeni eksiğinin giderildiğini söyledi.

İlköğretim Haftası açılış programına Gelendost Belediye Başkanımız, Garnizon Komutanımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Şube Müdürümüz, İlçe Emniyet Müdürümüz, Kurum Müdürlerimiz, Okul Müdürleri, Öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldılar.

 

Yeni Eğitim-Öğretim yılının bütün öğretmen-öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasının diliyoruz.

İlköğretim Haftası Etkinliği

ilköğretim haftasıİlköğretim Haftası Etkinliğiİlköğretim Haftası Etkinliğiİlköğretim Haftası Etkinliğiİlköğretim Haftası Etkinliği

Haydarpaşa Mah. 2. Okul Cad. No16 - 90 246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.