ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı 08 Eylül Pazartesi yapıldı.
Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Eğitim Bölgeleri ve Eğitim Kurulları Yönergesinin 18.maddesi gereği 2014-2015 eğitim-öğretim yılı başı Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantısı İlçe milli Eğitim Şube Müdürü Eşref YILMAZ başkanlığında, Eğitim Bölgesinde bulunan Eğitim Kurumları Yöneticileri ile İlçe MEM toplantı salonunda 08/09/2014 Pazartesi günü saat:15´te yapıldı.

İlçemizdeki eğitim standartlarının yükseltilmesi, okulların ihtiyaçlarının belirlenip giderilmesi, eğitim kurumları arasında koordinasyonun sağlanması ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması amacıyla yapılan toplantı yaklaşık iki saat sürdü.

Geçmiş senelerde öğretme sıkıntısının çekilmesi ve ihtiyacın ücretli öğretmenle karşılandığı ilçemizde bu yıl itibariyle öğretmen ihtiyacının kalmadıgı, iliçi, ildışı ve özür grubu atamalar sonucunda yaklaşık 50 öğretmenin ilçemize atandığı söylendi. Yeni eğitim-öğretim yılı planlamalarının, öğretmenler kurulu ve zümre toplantılarının yapılması istendi.

Haydarpaşa Mah. 2. Okul Cad. No16 - 90 246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.