ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Saygıyla Anıldı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76. yılı anma etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Gelendost’ta da gerçekleştirildi.
Atatürk Saygıyla Anıldı

Gelendost 19 Eylül Parkı önündeki Atatürk Anıtı Önünde gerçekleştirilen anma etkinliğine İlçe Kaymakamımız, İlçe Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı Sn. M. SEZGİN, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Atatürk Anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı Çelenklerinin bırakılmasının ardından iki dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi ve İstiklal Marşı söylendi. Türk bayrağı göndere çekildikten sonra yarıya indirildi.

Gelendost Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen anma programında Gelendost Anadolu Lisesi öğrencilerinin etkinlikleri sergilendi. Günün anlam ve öneminin vurgulandığı konuşmaların ardından şiirler okundu ve Atatürk’ün sevdiği türkülerden bir demet sunuldu.

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.