ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gelendost´ta TÜBİTAK Bilim Şenliği Yapıldı

Gelendost,ta ilkler yaşanmaya devam ediyor. Bu sene Gelendost´taki üç okulumuzda 26-28-29 Mayıs tarihlerinde TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği Sergisi düzenlendi.
Gelendost´ta TÜBİTAK Bilim Şenliği Yapıldı

Gelendost Şehit Erhan Çakmak Okulu, Yaka İlköğretim Okulu, Yeşilköy İlköğretim Okulu öğrençilerinin, öğretmenlerinin yardımları ile TÜBİTAK BİLİM FUARI için hazırlamış oldukları eserlerini okullarında sergilediler.

Serginin açılışında Gelendost Kaymakamı Sn. Mehmet GÜDER, Gelendost Belediye Başkanı Sn. Mehmet SEZGİN, Gelendost Garnizon Komutanı Sn. Nurdal DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Halit ÜNAL ve Ahmet YILDIRIM, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İsmail ÇEVİK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri Okul Yöneticileri, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Değerli Gelendost halkı katıldı.

Her okulun ortalama 40 proje ile hayata geçirdiği projede öğrenciler kıvrak zekalarının ürünü olan projelerini sergiye katılanlara büyük bir zevkle anlattıkları Bilim Fuarında misafirlere yemek ikram edildi.

TÜBİTAK Bilim Fuarının hazırlanmasında emeği geçen idarecilerimize, proje yürütücüsü ve diğer öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederiz. Bütün okullarımızın katıldığı daha kapsamlı, güzel projelelerin gelecek senelerde de devam etmesi temennisiyle...

Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ŞEHİT ERHAN ÇAKMAK ORTAOKULU

tubitaktubitaktubitaktubitaktubitaktubitaktubitaktubitaktubitak

 

YAKA ORTAOKULU
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEŞİLKÖY ORTAOKULU

 

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.