ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYVANDAN DEĞİL, İNSANDAN KORKUN

HAYVANDAN DEĞİL, İNSANDAN KORKUN

Dizi ve Sinema oyuncusu Semih İĞDİGÜL Hayvandan Değil, İnsandan Korkun.

Dizi ve Sinema oyuncusu Diriliş Ertuğrul, Arka Sokaklar başta olmak üzere bir çok dizide rol alan ve son olarak TRT 1'de yayımlanan BARBOROS dizisinde oynayan kötü adam rolleri ile tanınan fakat yaptığı işlerle ve ve hayvanları koruma adına Türkiye'yi gezerek konferanslar veren dizilerin aksine iyi kalpli bir adam Semih İĞDİGÜL Gelendost'da 2 okulda lise ve ortaokul öğrencilerine konferans vererek öğrencilerin büyük alkışını aldı. 

"Ben Bir Köpeğim" diyerek zaman zaman can dostlara yapılan eziyetlere tepki göstererek televizyon kanallarında haber olan İĞDİGÜL Gelendost'lu öğrencilere faydalı bilgiler verdi.

Gelendost Kaymakamı Onur ALİMOĞLU, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet ZENGİN ve Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat DURGUT'un destekleri ile gerçekleşen konferanslar, Gelendost Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Oynadığı sinema ve dizilerden derlediği kısa videoları ilk olarak öğrencilere kısa kesitler halinde sunan İĞDİGÜL, öğrencilerin büyük alkışını aldı. 

Daha sonra İĞDİGÜL; "Dizi ve sinema oyuncusuyum. Aynı zamanda hayvan hakları aktivisti, savunucusu, tabi ki hayvanlarımızı canlarımızı korurken insanları korumayı ihmal etmiyoruz onun için zaten varız. Ben okullara üç binden fazla ve milyonlarca gence hayvan hakları, insan hakları ve bilgilendirme konusunda seminerler, eğitimler veriyorum. Ne kadar ile ilçeye gidebilirsek o kadar iyi diyoruz. 

13-01-202213-01-202213-01-202213-01-202213-01-202213-01-202213-01-2022

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.