ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat DURGUT'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat DURGUT'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu  Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

2021-2022 Eğitim- Öğretim yılını geride bıraktığımız bugün, koca bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için dinlenmek, eğlenmek en doğal hakkınız.

 

Yaz Tatilini Verimli Değerlendirmek İçin Veliler, öğrenci başarısını sadece karne notları ile ölçme hatasına düşmemelidir. Öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmeleri, tüm vakitlerini bilgisayar oyunları ve internet başında geçirmekten kaçınmaları, Kur'an kursları ve yaz spor okulları gibi ruhsal ve fiziksel olgunluğa erişmelerini saplayıcı eğlenceli etkinliklerle vakitlerini geçirmeleri konusunda ebeveynlere büyük görevler düşmektedir.'' dendi.

 

Tatilinizde dinlenmekle ilgili planlarınızı yaparken, yıl boyu yoğun emekler vererek öğretilen ve öğrendiğiniz bilgilerin unutulmaması, eksik bilgilerinizi tamamlamanız, tekrarlar yaparak kalıcı hale getirerek, toplumun bilgili, kültürlü ve aydın bireylerine dönüşebilmeniz için tatil etkinlikleri arasında kendi tercihlerinize uygun kitaplar okumayı da ihmal etmeyiniz.

 

Değerli Öğretmenlerim,

Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, ilçemizin eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve başarı seviyesinin artırılmasında göstermiş olduğunuz 

gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri de bir kez daha kutlar, tatilinizi sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirmenizi dilerim.


                                                                                                               Murat DURGUT

                                                                                              Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürü

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.