ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MURAT DURGUT'UN YARI YIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MURAT DURGUT'UN YARI YIL TATİLİ MESAJI

Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz ve geleceğimizin teminatı en kıymetli değerlerimizdir. Hızla  değişen dünyada günü ve geleceği algılayıp anlamlandırabilen, dünya ile rekabet edebilen gençler yetiştirmek için en modern eğitim ortamları hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Heyecanla başladığımız ilk dönemi bitiriyoruz. 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, biz de sizlerle birlikte aynı duyguları yaşıyoruz. Sizlerin başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. 

Yarıyıl tatili ile kısa bir mola verdiğimiz bu süreci ailelerinizle kaliteli zaman geçirmek için bir fırsat olduğunu unutmayın. Tatilinizi bol bol dinlenerek, çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak geçirmenizi arzu ediyorum. Unutmayın ki bu süreç kendinizi geliştirmek için çok iyi bir fırsattır.

Kıymetli Meslektaşlarım Sizler öğrencilerimizin dertleriyle dertlendiniz, sevinçleriyle sevindiniz ve onlara en az anne-babaları kadar yakın oldunuz. Büyük bir görev bilinci ile kutlu mesleğimizi icra etmektesiniz. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'si sizlerin gayretleri ile şekillenmektedir. Fedakâr ve özveri ile orta koyduğunuz emeklerinizden dolayı yürekten kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum.

2021-2022 eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak ikinci dönemde tekrar buluşmak ümidiyle iyi bir tatil geçirmenizi canı gönülden diliyorum.

Sağlıkla, sevgiyle...

                                                              Murat DURGUT

                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                    

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.