ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İsmail ÇEVİK´in 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İsmail ÇEVİK´in 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayan 2014 – 2015 eğitim – öğretim yılı, 12 Haziran 2015 Cuma günü karnelerin alınmasıyla sona ermiş, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz uzun bir tatil dönemine girmişlerdir.

Bir kısım öğrenciler için sevinç ve gurur kaynağı olan bu gün, bazı öğrenciler için ise kaygı sebebi olabilmektedir. Bu noktada, kıymetli velilerimizden ricam çocuklarımıza her şartta sahip çıkmalarıdır. Unutmayalım ki; çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıklarıdır. Onların ruh ve beden sağlığı içinde başarılı bir eğitim görmeleri hepimizin ortak hedefidir.

Sîzlerin eğitim-öğretim sürecine aktif katılımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta, hem de eğitim hayatında daha başarılı kılacaktır. Kırık notun her zaman düzeltilebileceği, fakat kırılan kalbin düzeltilmesinin ise çok daha zor olacağı anlayışı ile onlara yaklaşarak destek olmanızı temenni ediyorum. Ayrıca, sevgili öğrencilerimizin de önümüzdeki tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmenin gayreti içerisinde olacakları inancındayım.

Sevgili öğrenciler, yoğun ve yorucu bir maraton sonucunda bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Yıl boyunca göstermiş olduğunuz çabalarınızın karşılığı olarak karnelerinizi aldınız ve tatili hak ettiniz. Tatilde bol bol kitap okumanızı, milli ve manevi duygularınızı geliştirmenizi, dinlenmenizi, spor yapmanızı ve yeni eğitim-öğretim yılına motive olmanızı diliyorum. Unutmayın ki eğitim sadece okulda değil, hayatın her alanında vardır. Bunu bilerek kendinizi her an geliştirecek faaliyetlerde bulununuz.

 

2014 – 2015 eğitim – öğretim yılının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasındaki gayretlerinden dolayı öncelikle okul yöneticilerimiz ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyor, onları yeni eğitim – öğretim yılında yenilenmiş, enerji dolu, sağlıklı ve mutlu bir şekilde okullarda görmeyi temenni ediyorum.       

                                         

                                                                                                                                                               

                                                                                                                                     İsmail ÇEVİK

                                                                                                                    Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.