ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayakta Türkiye Üçüncüsü Gelendost´tan

Kayseri Erciyes İlçesinde yapılan Alp Disiplini B Grubu Kayak Elemelerinde B Slalom Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü memuru Ahmet YILDIZ olmuştur. 
Kayakta Türkiye Üçüncüsü Gelendost´tan

11-13 Ocak 2015 tarihleri arasında, Kayseri´ nin Erciyes İlçesi´ nde yapılan Alp Disiplini B Grubu Elemelerinde B. Slalom Yarışmasında üçüncü olarak bronz madalya kazanan Milli Eğitimde görevli olan Ahmet YILDIZ, Gelendost´u gururlandırmıştır.

İlçe Kaymakamı Sayın Cemalettin UYANIK, İl Milli Eğitim Müdürü Sn. İlyas CAN, Gelendost Belediye Başkanı Sn. Mehmet SEZGİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. İsmail ÇEVİK de bu önemli başarıyı Gelendost´a ve Ispartaya kazandırdığı için Ahmet YILDIZ´ı tebrik ederek sonraki yarışmalar için başarılar dilediler.

 

Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak;  Gelendost Anadolu İHL personeli Ahmet YILDIZ´ı başarısından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.