ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Kütüphanemizi Tanıtıyoruz, Köy Köy Geziyoruz" Projesi

Yenilenen hizmet binasıyla okurlarını bekleyen Gelendost H. Avni Paşa İlçe Halk Kütüphanesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen "Kütüphanemizi Tanıtıyoruz" projesinde ilk adım bugün atıldı.


17 Şubat Salı saat 10´da Afşar Ortaokulunda düzenlenen programla ilk adımı atılan proje ile öğrencilere İlçe Halk Kütüphanesinin tanıtımı yapılarak öğrencilerde kitap okuma alışkanlığının artırılması amaçlanmış; programa katılan öğrencilere pasta ve içecek ikram edilmiştir.

30 Mart – 06 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlanacak olan  51. KÜTÜPHANE HAFTASI etkinlikleri ve proje kapsamında “Kitap Okuma Yarışması” düzenlenmiş olup yarışmada dereceye giren öğrencilere tablet ve sürpriz ödüller verilecektir.

İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Belediye Başkanlığınca da desteklenen projeninilk tanıtımı  Afşar Köyünde yapılmış olup üç hafta sürecek proje kapsamında ilçemizdeki bütün köy okulları gezilecektir.

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.