ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mart Ayı DÖGEP Toplantısı Yapıldı.

2020 Mart ayı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı  toplantısı ilçemiz İmam Hatip Lisesi öğretmenler odasında 11.03.2020 günü saat 09.30'da yapılmıştır.
Mart Ayı DÖGEP Toplantısı Yapıldı.

12-03-202012-03-2020

Toplantıda "Dezavantajlı ve risk altındaki öğrencilere yönelik rehberlik çalışmalarında ders öğretmeni olarak DKAB öğretmenlerinin sorumlulukları ve görevleri" adlı konu ilçemiz Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Seda YAVUZ tarafından sunumu yapılmış ve seminer verilmiştir.

Toplantıda Dezavantajlı ve risk altındaki öğrencilere yönelik rehberlik çalışmalarında ders öğretmeni olarak DKAB öğretmenlerinin sorumlulukları ve görevleri hatırlatılmış, konu ile ilgili tecrübeler paylaşılmış, olası problemler için önerileri sunulmuştur. Ayrıca büyük problemler yaşanması halinde okul rehber öğretmenlerinden yardım alınması gerektiği görüşü benimsenmiştir.Bir sonraki toplantı günü nisan ayının ikinci haftası olarak kararlaştırılmıştır. Toplanı iyi dilek ve temennilerle bitirilmiştir

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.