ISPARTA
GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Karne Sevinci
![Okullarımızda Karne Sevinci](/meb_iys_dosyalar/2022_06/20095350_6e0e805f-caad-4557-9d7f-a909cfb77e4e.jpg)
2021-2022 Eğitim - Öğretim Yıl Sonu karne töreni İlçe kaymakamımız Sayın Onur ALİMOĞLU'nun katılımı ile Bağıllı Şehit Mevlüt Altaş İlkokulu'nda gerçekleştirildi.
Karne töreninde ilçe kaymakamımız Sayın Onur ALİMOĞLU;" Tüm sevgili öğrencilerimizi, değerli velilerimizi ve kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Çocuklar arasında kıyas yapmadan her bir çocuğumuzu öz yeteneği ve yapabilirliği ile güçlü oldukları alanlara yaönlendirelim. Lütfen; kuşu yüzmeye, balığı uçmaya zorlamayalım." dedi