ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Posa İle Gelen Çevre Dostu Projemiz TÜBİTAK Bölge Finallerinde

Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu ´´ POSA İLE GELEN ÇEVRE TEMİZLİĞİ´´ adlı projesi ile TÜBİTAK Ankara Finalerine kaldı.
Posa İle Gelen Çevre Dostu Projemiz TÜBİTAK Bölge Finallerinde

Projemiz bölgemizden davet edilen tek projedir. Türkiye genelinde 26.725 proje arasında ilk 84 proje arasına girmiştir.


Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu, kimya dalında başvurduğu "Posa İle Gelen Çevre Dostu" adlı projesiyle Tübitak Konya Bölge Sergisinde de dereceye girerek 1-2-3-4 Haziran 2015 tarihinde Ankara´da yapılacak olan Tübitak Final Sergisine davet edilme başarısını göstermiştir.


Katkı ve desteklerinden dolayı Kaymakamımız Sayın Mehmet GÜDER´e, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet SEZGİN´e, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Ruhi UYGUN´a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇEVİK´e, Yrd. Doç. Dr Savaş ÖZGÜN´e, Asya Meyve Suyu ve Gıda AŞ´ye teşekkür ederiz.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu Proje Yürütücüsü Oğuzhan ÇETİNTÜRK öğretmenimizi, Okul Müdürlüğümüzü, öğretmen ve öğrencilerimizi gösterdikleri başarıdan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

tubitaktubitaktubitaktubitak

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.