ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Erhan Çakmak Ortaokulundan 18 Mart Programı

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma günü münasebetiyle Gelendost Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu Gelendost Belediye Düğün Salonunda güzel bir program düzenledi.
Şehit Erhan Çakmak Ortaokulundan 18 Mart Programı

Programa İlçe Kaymakamı , Belediye Başkanı Sn. Mehmet SEZGİN, protokol üyeleri, daire amirleri, Gelendost halkı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmaların yapıldığı, şiirlerin okunduğu programda Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Programın sonunda Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Osman KUŞ´un koordinesinde öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı müzikli oratoryo gösterisi büyük ilgi gördü. Yaklaşık bir saat süren tiyatral motiflerin de bulunduğu gösteri izleyicilere zaman zaman duygulu anlar yaşattı. Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu Müzik öğretmeni Halil GÖÇMEZ´in ve öğrencilerin seslendirdiği türküler de programa renk kattı.

 


 

 

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.