ISPARTA GELENDOST İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

26 Kasım 2014 Çarşamba ve 27 Kasım 2014 Perşembe günü 8′inci sınıf öğrencilerinin katılacağı ortak sınavlarla ilgili bilgilendirme toplantısı Gelendost MEM Şube Müdürü E. YILMAZ tarafından gerçekleştirildi.
TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

26 Kasım 2014 Çarşamba ve 27 Kasım 2014 Perşembe günü 8′inci sınıf öğrencilerinin katılacağı ortak sınavlar, yurt içi ve yurt dışı sınav merkezlerinde, Türkiye saati ile her iki günde üç ders yazılısı bir oturum olmak üzere iki oturum halinde, her bir ders yazılısı için saat 09.00, 10.10 ve 11.20′de başlayacak ve aynı anda yapılacaktır.

Ortak sınavlara mazeretleri nedeniyle katılamayan öğrencilere, 13-14 Aralık 2014 tarihlerinde mazeret sınavları yapılacaktır.

Her bir ders yazılısı için sınav süresi kırkar dakika, ders yazılıları arası dinlenme süresi otuzar dakika olacaktır. Ancak özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin alacakları sınav hizmetinden dolayı sınav süresi elli beşer dakika, sınavların aynı anda başlaması gerektiğinden ders yazılıları arası dinlenme süresi on beşer dakika olarak uygulanacaktır.

Ortak sınavlarda her ders için çoktan seçmeli 20 soru sorulacak, değerlendirmede yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkilemeyecektir. Ortak sınavlarda A, B, C ve D kitapçığı olmak üzere dört çeşit kitapçık verilecektir.

 

 

TEOG ile ilgili tüm bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

HAYDARPAŞA MAH. 2. OKUL CAD. NO 22 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - 0246 381 36 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.